LADING

Gałki, czyli piękno tkwi w szczegółach

Kiedyś weszłam do sklepu wypełnionego wyłącznie uchwytami i haczykami. W małych szufladach do podłogi po sam sufit otaczał mnie widok przeróżnych wzorów. Stanęłam w miejscu, buzię utrzymując nieświadomie lekko otwartą z zachwytu. Chwila ta trwała wiecznie aż uchwyciłam kątem oka wzrok sprzedawcy, który po prostu chciał zamknąć sklep. W głowie cały czas prowadziłam dialog sama ze sobą: „Przecież wystarczy kilka sztuk, umiejętność przykręcenie śrubki i moja stara szafka w łazience może zmienić się nie do poznania. Pytanie tylko którą wybrać ?”. W końcu wybrałam 5 sztuk. Dziś szafka jest nadal ze mną. Uchwyty są te same. Od czasu do czasu bawię się w przeprojektowanie i zmieniam ich kolejności. Radość z zakupu nadal trwa. Pozostała tylko tęsknota za sklepem. Do czasu. Miesiąc temu, przez przypadek, trafiłam na reklamę sklepu regałka.pl Odwiedziłam stronę i podobnie jak kiedyś, spędziłam  sporo czasu przeglądając wzory gałek. Jeszcze się nie zdecydowałam na zakup, ale to z pewnością nastąpi, pytanie tylko który wzór wybrać ?

regalkaDUZE

  • Kim jest pomysłodawca sklepu REGAŁKA ?

Regałka to młoda mama – właścicielka, wraz z prężna ekipa pomocników. Pragniemy inspirować ludzi do upiększania swoich wnętrz. Dzięki naszym produktom można niskim kosztem odmienić każdy mebel. W asortymencie, oprócz gałek, mamy też uchwyty, haczyki, wieszaki, a wkrótce również ręcznie odnawiane meble.

  • Skąd pomysł na sklep wyspecjalizowany w tak małe elementy dekoratorskie ? Gałki często traktowane są wyłącznie jako element użytkowy, służą do otwierania i zamykania naszych szaf i szuflad. W mojej ocenie to niszowa działalność dla niewielkiego grona klientów. Mam rację, czy się mylę ?

Jeszcze kilka lat temu na pewno w naszym kraju popyt na gałki czy uchwyty meblowe był bardzo mały. Na szczęście to się zmienia. Polacy coraz więcej uwagi przywiązują do wystroju wnętrz, kwitnie tez polski dizajn. Cieszy nas to ogromnie bo jesteśmy przekonani, że w otoczeniu pięknych przedmiotów czujemy się po prostu lepiej.

  • Gałki najczęściej kojarzą się nam z elementem meblowym. Jakie istnieją inne możliwości wykorzystania gałek zakupionych u Państwa ?

Nasi klienci potrafią nas na prawdę zaskoczyć swoją kreatywnością! Gałki były wykorzystywane np. jako wieszaki na biżuterię lub torebki, a także jako klamki do drzwi a nawet jako uchwyt do pokrywki garnka.

regalkainspiracje

regalkainspiracje1źródło : Pinterest

  • Na Państwa stronie zauważyłam kontakt dla projektantów gałek. Jakie warunki trzeba spełnić, by podjąć z Państwem współpracę ?

Poszukujemy coraz to nowych wzorów i inspiracji, dlatego chętnie podejmiemy współpracę z artystami, zarówno w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy do współpracy!

guzik30x30

Dziękuje za spotkanie. Moim inspirującym miejscem była dziś : Regałka

Ja już wiem, że z tego spotkania powstanie tutorial. Mam nadzieje, że zaskoczę Was pomysłem i wykonaniem. Pomysł już rozwija się w mojej głowie. Koniecznie zaglądajcie do RekoDZIENNIKA lub polubcie mój profil na FB. Na zakończenie mojego pobytu w sklepie Regałka koniecznie musicie poznać mój HIT.

21