LADING

Domki dla lalek

Uwielbiam rodzinne firmy. Jeżeli to są całe zespoły osób, które do swojego zespołu zaliczają swoje dzieci jest to dla mnie szczególny przypadek, o którym warto pisać. Dzisiaj przedstawiam Wam Tamido miłośników architektury, którzy postanowili stworzyć domki dla lalek inspirowane architekturą „dla dorosłych”. Ale, że w zespole są również dzieci ich potrzeby zostały uwzględnione. Każdy element w domku można samodzielnie ozdabiać i samodzielnie malować. Zmieniać kolorystkę i układ mebli. Jadalnia na pietrze, czemu nie ? A może jednak na parterze ? A gdy wszystkie możliwości zostaną już przetestowane  i nasze pociechy zaczną rozglądać się za nowym pomysłem zabaw każdy domek można łatwo złożyć i włożyć do płaskiego pudełka. Po kilku miesiącach – gdy przyjdzie nowa koleżanka – domek można rozstawić ponownie i zabawa zacznie się od początku. No dobrze, to ja stolik z krzesłem postawiłabym przy oknie a Wy ?

domekdlalalek05

domekdlalalek06

domekdlalalek04

domekdlalalek01

domekdlalalek03

Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych marki Tamido. Zostały opublikowane na zgodą właścicieli.

copotrzeba

Zachęcam do przeczytania krótkiego wywiadu z Katarzyną, która tworzy Kolorowe Mebelki dla lalek. Inspirująca historia kobiety, która po wychowaniu czterech córek postanowiła ze swojej pasji stworzyć sposób na życie.

Zapisz

  • Piękne i precyzyjnie wykonane 🙂

  • Szkoda, że moja córka już wyrosła z zabawek, bo domki są piękne. Świetny jest pomysł z możliwością samodzielnego ozdabiania 🙂

    • Też uważam, że fakt iż można samemu dopasować domek do swoich upodobań kolorystycznych jest bardzo fajny.

  • moi-mili.pl

    cudowne, oryginalne i pełne tego ulotnego „czegoś”, czym staram się wypełnić dzieciństwo moich Dzieci. w myśl idei dzieciństwa bez prądu. pozdrawiam serdecznie!

  • Piękne, w wyśmienitych kolorach, w moim stylu 🙂 Pozdrawiam Hania