LADING

ciekawe kartki świąteczne

Specjalnie dla Ciebie ciekawe kartki świąteczne.

Grudzień to czas w którym lubię zaglądać do mojej skrzynki na listy [nie mylić ze skrzynką @]. Im bliżej Świąt tym moja częstotliwość odwiedzin się zwiększa. Któż z nas nie lubi znajdować w skrzynce na listy świątecznych życzeń? Od kilkunastu lat wysyłam około kilkudziesięciu kartek do rodziny, do znajomych, do przyjaciół, do współpracowników. Lubię to robić. To zawsze ważny punkt na liście przygotowań do Świąt.

Jeżeli i Ty lubisz wysyłać kartki , ten wpis jest specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do przeglądania i klikania w linki, by zapoznać się z pełną ofertą wybranych przeze mnie polskich twórców.

licznik

„Otaczaj się pięknymi rzeczami i dobrymi ludźmi” z tą myślą powstał sklep Mysi ogonek, który między innymi oferuje przepiękne kartki.

kartki zimowy motyw

kartka zimowy motyw

licznik02

Kartki Merely Susan  tworzone przez Zizannę w skandynawskim stylu, charakteryzują się prostą formą i pastelowymi kolorami.

kartki świąteczne w stylu skandynawskim

kartki świąteczne w skandynawskim stylu

licznik03

Huleke to kartki świąteczne pop up, czyli trójwymiarowa grafika, która sprawi uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

kartki świąteczne pop up

świąteczne kartki pop up

licznik04

Goka handmade lubi szyć, szydełkować, ale przede wszystkim kocha papier. Z tej miłości powstały ciekawe kartki świąteczne.

kartki świąteczne hand made

kartki świąteczne hand made

licznik05

Kasia Worek na co dzień zajmuje się ilustracją. Miłośniczka kwiatów doniczkowych, posiadająca 100 egzemplarzy w doniczkach tworzy kartki ze swoją autorską grafiką.

Kartki Świąteczne graficzne

Kartki Świąteczne graficzne

licznik06

Przestrzenne kartki od Papierkarni to przede wszystkim przestrzenna forma w wielu kolorach.

kartki świąteczne

kartki świąteczne

Jeżeli jednak chciałabyś samodzielnie wykonać kartkę świąteczną zerknij na moją propozycję. Mając gumkę do zmazywania, dłuto i poduszeczkę z tuszem można wykonać kilkanaście kartek w prosty sposób.

Która z propozycji podoba Ci się najbardziej ?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 • wszystkie są przepiękne, ale chyba Mysi Ogonek najbardziej przypadł mi do gustu… przepiękne są te zwierzątka na kartkach

  • Mysi Ogonek to rzeczywiście piękne kartki. Zwierzęta tak pięknie wpisały się w zimowy klimat. Przyznam, że tak mi się myszki spodobały, że już myślę jak by tu jakąś muszkę uszyć 🙂 A Ty Anno, wysyłasz kartki do swoich bliskich ?

   • zdarza mi się… w tamtym roku udało mi się stworzyć kartki z córą, ale jakoś nie udało nam się ich wysłać przed świętami… w tym roku też zamierzamy zrobić partię pocztówek, tylko z wysyłką mam nadzieję, że pójdzie nam lepiej… ponad to czasem wysyłam własne „dzieła”, które tworzę do szuflady (jedno z ostatnich można zobaczyć tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1263643210324010&set=pcb.1263646390323692&type=3&theater)… jakoś jestem tradycjonalistką i pomimo doby internetu strasznie nie lubię kartek ani życzeń elektronicznych (albo smsowych albo typowego fejsbookowego urodzinowego „sto lat”), które moim zdaniem są oklepane i bezduszne i w które większość osób nie wkłada nawet serca…

 • Zdecydowanie Merely Susan i Kasia Worek 🙂

 • Barszcz z uszkami wygrał! Przepiękne kartki, takie spersonalizowane i osobiste <3

 • 1, 2 i 5 – są przeeeecudnee! Najbardziej ze wszystkich, to chyba jednak 1. Delikatne, artystyczne, przepiękne.

  • Świetny wybór. Cały sklep Mysi Ogonek to cuda nad cudami. Jakby z innego świata 🙂 Dziękuje za odwiedziny i za komentarz.