LADING

Kalendarz 2017

Początek stycznia to czas by wybrać – dopasowany do naszych potrzeb „kalendarz 2017”. Przygotowałam dla Was kilka różnych propozycji. Mam nadzieje, że mój wybór okaże się dla Was pomocny.

1. Kalendarz  2017 do samodzielnego wydruku

Propozycja wyjątkowo kolorowa i optymistyczna od Adaandmum, z miejscem na własne notatki. Świetny pomysł by zaoszczędzić na kosztach przesyłki, ponieważ kupujesz plik PDF i praktycznie od razu masz kalendarz w domu. Można również zdecydować – jaki format chcesz – A3, A4, A5 a może A6.  Dla zainteresowanych istnieje możliwość domówienia kalendarza w wersji kuchennej a nawet dla dzieci.

Kalendarz 2017 do druku

kalendarz kuchenny 2017 handmade

kalendarz dla dzieci do wydruku

2. Planer – sama możesz zdecydować od którego dnia zaczyna się Twój kalendarz

Planner od Plan-it to wyjątkowa propozycja, ponieważ sama możesz zdecydować od którego dnia rozpoczyna się dla Ciebie Twój rok 2017. Kupujesz planner 16 stycznia i ten dzień wpisuje samodzielnie jako pierwszy dzień w Twoim prywatnym kalendarzu. Dodatkowo wiele innych możliwości do wpisywania samodzielnie – plan roczny, plan miesięczny, plan dzienny na 366 dni (2 dni na jednej stronie), książki do przeczytania, filmy do obejrzenia, kontakty, miejsca do odwiedzenia, listę życzeń.

3. Personalizowany Kalendarz 2017

Autorski projekt ozdobiony kolorowymi ilustracjami PaperLookBook. Świetnie sprawdzi się dla miłośniczki baletu, ale nie tylko. Środek zawiera autorski projekt z tygodniowym układem i dużą ilością miejsca na notatki – To Kalendarz i Notes w jednym. Składając zamówienie w tym miejscu można wybrać : jedną z 3-ch czarno-białych ilustracji na okładkę, podać swój napis lub zdecydować jaki kolor płotna okryje okładkę – bężowy, jasno szary a może ciemno szary?

 

kalendarz książkowy ręcznie robiony

A Ty już masz swój kalendarz na 2017 rok? Jaką opcję wybrałaś ?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz