LADING

Ślubny prezent ‚Ślubne Misie’

Kto z Was pamięta stare ślubne fotografie?

U moich rodziców na ścianie wisi zdjęcie moich przodków. Dziadek z pochyloną głową w stronę babci. Babcia z lekkim rumieńcem na policzkach. Lubię wpatrywać się w ich wyraz twarzy, by odczytać myśli krążące po ich głowach w tym wyjątkowym dniu.

Kilka lat temu, na prośbę znajomej, która wybierała się na ślub i poszukiwała prezentu, wymyśliłam ślubny prezent zainspirowany właśnie tą fotografią. Przejrzałam mnóstwo starych zdjęć i stworzyłam swoją wersję, która mogłaby by być „współczesną pamiątką” tego wyjątkowego dnia. Moja koleżanka poszukiwała czegoś wyjątkowego i udało się. Pozytywnie zaskoczyła Nowożeńców swoim wyborem.

O Ślubnych Misiach dowiedzieli się inni i w ten sposób  powstały kolejne wzory. Ślubne Misie powstają w wyjątkowy sposób, ponieważ tego wymaga wyjątkowa okazja. Piękno tkwi w szczególe, dlatego każdy etap jest ważny. Wybór tkanin, dodatków i tła to przyjemność, która wymaga czasu. Gdy już wszystkie elementy mam wybrane przystępuje do szycia. Zrezygnowałam z szycia na maszynie, ponieważ ostateczny efekt był dla mnie niesatysfakcjonujący. Każdy miś szyty jest ręcznie, by zadbać o szczegół wykończenia. Kończąc prace w łapkę misia dodaję chorągiewkę z imionami NOWOŻEŃCÓW. Czasami umieszczam również życzenia.

 

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego prezentu, który będzie stanowił ciekawą formę pamiątki ślubnej rozważ Ślubne Misie.

Z przyjemnością realizuje zamówienia specjalne, uwzględniając zainteresowania Nowożeńców lub ulubioną kolorystkę. Przygotowywałam Ślubne Misie z myślą o marynarzu, miłośniczce koloru chabrowego. Uwzględniałam historię poznania Młodej Pary w schronisku górskim. Jeżeli zależy ci na czasie istnieje możliwość wyboru z gotowych wzorów.

Zainteresowana zamówieniem – proszę pisz do mnie kontakt[at]rekodziennik.pl lub skorzystaj z formularza.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz