LADING

Piękna naturalność Mollie Potrafi

„Łączy je to samo pragnienie – by naturalna pielęgnacja skóry wróciła do łask. Robią kremy, mydła, scruby, peelingi – wszystko na bazie naturalnych składników”

Przedstawiam Wam lipcowo sierpniowy numer magazynu Mollie Potrafi a w nim tekst przygotowany przeze mnie o trzech kobietach tworzących naturalne kosmetyki. Każda ma swoją historię, ale łączy je ta sama pasja. Kosmetyki, które podkreślają to co ma każda z nas. Oto piękna naturalność.

.

.

To już moja kolejna przygoda z magazynem Mollie Potrafi i przyznam się Wam, że bardzo lubię tworzenie rubryki „twórcze podejście”. Poszukiwanie wyjątkowych osób, odkrywanie ich historii to dla mnie wielka przyjemność. Każde spotkanie dostarcza mi ogromnej dawki pozytywnej energii. Mam nadzieje, że czytelniczki magazynu mają podobne wrażenia?

.

.

Historia Pani Ewy, które po trzydziestu latach pracy jako księgowa postanowiła wykorzystać swoją wiedzę na temat naturalnych składników i tworzy Domowy Kosmetyk.

.

.

Spotkanie z Ewą, która odkryła swoją drogę i przeznaczenie tworząc mydła Soap Deli.

.

.

Mydło Stacja i Wiktoria, która podkreśla, że w życiu najważniejsza jest praca oparta na prawdziwej pasji. Tworzy kosmetyki w małej wsi Beskidy Niskiego, nieopodal nadgryzionej zębem czasu, budki kolejowej.

.

Moje poprzednie publikacje w magazynie Mollie Potrafi:

Rozgrzewające pasją.

Piękno w naszym otoczeniu.

Jeżeli znasz lub sam tworzysz coś wyjątkowego napisz do mnie. Chętnie poznam Twoje prace i Twoją historię. Być może staniesz się kolejną bohaterką magazynu Mollie Potrafi lub zagościsz na stronach RękoDZIENNIKA.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz