LADING

Prezenty ślubne handmade

Siedem różnych pracowni i mnóstwo możliwości by stworzyć wspólnie z artystami rzemieślnikami prezenty ślubne „handmade”. Wyszukane, wyszperane specjalnie dla osób, które w dłoniach trzymają zaproszenie na ślub i zastanawiają się czym obdarować Nowożeńców. Mam nadzieje, że moja lista będzie dla Was przydatna również z myślą o prezentach na różne rocznice, bo przecież gdy mija pierwszy rok od ślubu to jest to również pretekst do obdarowywania bliskich znajomych.

Moja dobra rada : pamiętajcie. Spersonalizowane prezenty warto zamawiać wcześniej.

. 1 .

Pracownia Bordo ceramika

Ceramika z pracowni BORDO zachwyca pomysłami i wyjątkowo interesującą formą. Miska nie jest zwykłą miską. Pojemnik nie jest zwykłym pojemnikiem. Taka ceramika to forma użytkowej rzeźby. Ozdobi i obdarzy nas swoją funkcjonalnością. A po latach będzie stanowić przedmiot przekazywany z pokolenia na pokolenie.

FB : Bordo ceramika

. 2 .

Retro NaDruk

Pieczątki dają wiele możliwości stworzenia spersonalizowanego prezentu. Oprócz klasycznych zaproszeń ślubnych i podziękowań można np. zamówić sobie pieczątkę z małżeńskim „Adam i Ewa Mizialscy”  lub nowym adresem zamieszkania „ul. Szczęśliwa 7, 12-345 Nasz Dom.  Pieczątki są świetnie zaprojektowane i zapakowane. Idealne połączenie by całość potraktować jako prezent ślubny.

FB : Retro NaDruk www : Retro NaDruk

. 3 .

Skrzyneczka z Warmii

W dzisiejszych czasach, gdy większość wiadomości dociera do nas w formie elektronicznej – skrzynka na listy papierowe może wydawać się przeżytkiem. Jeżeli jednak, może ona pełnić formę dekoracyjną a dodatkowo od czasu do czasu przyjąć jakąś „dobrą wiadomość” to zachęcam do przejrzenia się ofercie małej, rodzinnej manufakturze z okolic Olsztyna. Efekt pracy i kunsztu doświadczonego kowala, projektanta i spawacza. Skrzyneczki pocztowe w kształcie teczki to sentymentalny wyrób przywołujący wspomnienia dzieciństwa, nie koniecznie swoje, ale np. rodziców.

FB : Skrzyneczka z Warmii www : Skrzyneczka z Warmii

. 4 .

Art-Steel

Długowieczne, bo wykonane ze stali wieszaki. Możliwość spersonalizowania napisu daje dużo możliwości zamówienia wyjątkowego prezentu ślubnego. Właściciele dokładają wszelkich starań, by wieszaki wykonać z największą starannością a Tobie pozwalają rozwinąć kreatywność. Zaskocz ich i zaproponuj ciekawy napis. Jeżeli nic ci nie przychodzi do głowy – wybierz coś z gotowych propozycji.

FB : Art-Steel www : Art-Steel

. 5 .

papierLAB

Pracownia introligatorska, która wykorzystuje z niesamowitą wrażliwością możliwość druku i stara rzetelna umiejętność oprawy. Nowe technologie dają dużo możliwości z których możemy skorzystać rozważając zakup prezentu ślubnego. Album na zdjęcia, księga gości a może pudełko na zdjęcia? Warto zapoznać się z galerią zrealizowanych projektów i zainspirować się.

FB : papierLab www : papierLab

. 6 .

Mr&Mrs Sleep

„Pewnej nocy, gdy układaliśmy się do snu, chcieliśmy przytulić się na „dobranoc“. Zbliżyliśmy się do siebie i nagle jedno z nas, jak zwykle, wylądowało między poduszkami. Pomyśleliśmy sobie wtedy, że musimy mieć jedną, długą poduchę, na całą szerokość łóżka” – wspominają założyciele i właściciele Mr&Mrs Sleep. Nic dodać, nic ująć. Po prostu dać możliwość Nowożeńcom skorzystać z wygodnej poduszki.

FB: Mr&Mrs Sleep www: Mr&Mrs Sleep

. 7 .

Ślubne Misie

Pani Miś i Pan Miś to wspomnienie starych ślubnych fotografii naszych babć i dziadków.

Fb : Szmaciane Misie www : Szmaciane Misie lub bezpośredni kontakt

Temat prezentów jest jednym z moich ulubionych. Uwielbiam obdarowywać prezentami, ale lubię je również otrzymywać. Szczególnie cenię sobie te wykonane ręcznie. Przeszukuje internet, śledzę targi i gdy tylko znajdę coś ciekawego prezentuje na łamach RękoDZIENNIKA.

Mam nadzieje, że choć w pewnym stopniu pomogłam Tobie w poszukiwaniach wyjątkowego prezentu ślubnego.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz