LADING

O mnie

Uwielbiam polskie rękodzieło.

Od zawsze ceniłam sobie każdą własnoręcznie wykonaną rzecz. Podziwiałam jakość wykonania, nakład pracy, pomysłowość. Wyczuwałam pasję, z jaką dany przedmiot został wykonany. Postanowiłam stworzyć RękoDZIENNIK. Miejsce, w którym pokazuję to co odkryłam, zobaczyłam i co mnie zachwyciło. Miejsce, w którym przedstawiam poznanych twórców.

Za każdym ręcznie wykonanym przedmiotem stoi konkretny człowiek.

W cyklu „inspirujące portrety” publikuję wywiady z osobami, które inspirują swoją twórczością i osobowością. Bardzo często są to historie ludzi, którzy swoją pasję przekształcili w sposób na życie. W rozmowie ze mną opowiadają o tym, jak to się stało, co ich motywowało do przezwyciężania problemów, a także o swoim warsztacie i codzienności.

 fbinspirujaceportrety01

SZYCIE i uważne życie.

„Szycie to czas na zebranie myśli”. Wiele razy słyszałam rodzinne opowieści, o mojej Babci, która lubiła i dużo szyła. Teraz patrzę, jak moja Mama szyje w każdej wolnej chwili. Ja dziś już wiem, że dla mnie moment, gdy w dłoniach mam igłę z nitką to wyjątkowy czas. Skupienie na prostej czynności pozwala uporządkować rozbiegane myśli. Szyję różne proste wzory, które najczęściej wymyślam sama. Mam słabość do zegarków, biżuterii  i guzików.

Dzięki szyciu spotykam się też z innymi kobietami prowadząc warsztaty „Szyję i z uważnością celebruję tę chwilę„.

portret-dlugipasek

Tutoriale DIY

Namawiam do odkrycia w sobie TWÓRCY – kreatora. Dlatego od czasu do czasu przygotowuję tutoriale DIY. Dzielę się z nimi z stronach RękoDZIENNIKA, ale również publikuje niektóre z nich w magazynach  Mollie Potrafi, Crafty oraz portalach WerandaCountry.pl , Cztery Kąty , Dom z pomysłem , Czas na wnętrze i Urządzamy.pl

Jeżeli podoba Ci się to czym się zajmuje pozostań ze mną na dłużej.

 lub napisz do mnie.

Witam Cię serdecznie.

joanna200

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz