LADING

O mnie

Polskie rękodzieło i polscy twórcy.

Jak większość osób zajmujących się rękodziełem, tak i ja … rękodziełem zajmuje się już od dziecka. Poznałam różne techniki – dziewiarstwo, ceramikę, scrapbooking, szycie. Zajmowałam się tworzeniem biżuterii, patchworków, zabawek dla dzieci. Przez wiele lat współpracowałam z różnymi rzemieślnikami, którzy budowali obecne środowisko twórców „handmade” w Polsce. Wiem, o ile wzrasta wartość danego przedmiotu gdy pozna sie osobą, która za nią stoi. Inspirujące portrety to próba by pokazać tych najbardziej wyjątkowych.

Dwie moje pasje – rękodzieło i ludzie – postanowiłam pogodzić tworząc RękoDZIENNIK.

Jestem twórcą i wiem jak ważne jest wsparcie dla każddej osoby zajmującej się rękodziełem. Oprócz dobrego słowa, bardzo ważne jest by wpierać kupując. Gdy tylko nadarza się okazja, [czytaj poszukiwanie prezentu] często decyduje się na przedmiot „handmade”. Stąd dział  prezenty handmade. Staram się w nim prezentować najciekawsze wzory ułatwiając poszukiwania innym osoba, które podobnie jak ja lubią polskie rzemiosło.

Szycieczne.

Wiele razy słyszałam rodzinne opowieści o mojej babci, która lubiła i dużo szyła. Teraz patrzę, jak moja mama szyje w każdej wolnej chwili. Dziś już wiem, że dla mnie moment, gdy w dłoniach trzymam igłę z nitką to czas na „zebranie myśli”. Szyję ręcznie SZMACIANE MISIE  i prowadzę warsztaty szycia ręcznego, by zarażać innych swoją pasją.

Współpracuje.

Tworzę tutoriale DIY publikując na stronach:  Mollie Potrafi, Crafty oraz portalach WerandaCountry.pl , Cztery Kąty , Dom z pomysłem , Czas na wnętrze i Urządzamy.pl Piszę również teksty na temat polskich rękodzielników i ich prac.

Jeżeli jesteś rękodzielnikiem lub lubisz rękodzieło pozostań ze mną na dłużej.

Witam Cię bardzo serdecznie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz